Bugün Tarih - 10.02.2023

Yenidüzen Gazetesi

ADRES
UNITED MEDYA GRUBU Tesisleri - Organize Sanayi / Lefkoşa
TELEFON
0392 225 66 58 / 0392 225 66 59
FAKS
0392 225 32 40
WEBSİTE
www.yeniduzen.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ülkemiz genelinde de dünyada ve Türkiye’de olduğu gibi yerel basın oldukça ilerleme göstermiştir. Buna ilave olarak her kıbrıslı gazetesi artık digital platformda da yerini bulmuş ve okuyucusuna rahatlıkla ulaşabilme imkanına sahip olmuştur.

Yenidüzen Gazetesi

Özgür gazetecilik ilkelerinin etkisini büyük oranda yaşadığımız kıbrıs haberleri alanında oldukça ilkeli ve düzeyli haber yapma ve yayma organları oldukça fazladır. Bu bağlamda da kıbrıs haber alımı tüm hedef kitlelere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Yenidüzen gazetesi bir kıbrıs gazetesi olarak yıllardır okuyucularına kesintisiz günlük haber akışı sağlamaktadır.

Kıbrıs Yenidüzen Gazetesi

Gündemi oluşturacak birçok gelişmeyi anında okuyucuya iletmek için birçok iletişim aracı kullanılmaktadır. Bunlardan biri yazılı basın olarak gazetelerle halka ulaşırken bir yandan da internet üzerinden açılan haber siteleri ile rahatlıkla herkese ulaşabilmektedir. Kıbrıs yenidüzen haber portalı kktc haber alanında yüksek bir okuyucuyu elinde tutmaktadır. İnternet sitesi sayesinde de yazılı gazete haberleri ile sınırlı kalmayarak her dakika meydana gelen gelişmeleri ve ülke genelinde sürekli güncellenen kktc haberleri alanında da son dakika gelişmeleri olarak büyük bir dinleyici kitlesine ulaştırmaktadır.

Yenidüzen Gazetesi Kıbrıs

Uzun yıllardır yayın hayatını istikrarlı bir şekilde sürdüren yenidüzen gazetesi kıbrıs haber anlayışına da büyük yenilikler katmıştır. Köşe yazarlarının kaleminden çıkan yoruma dayalı ve düşündürücü politik ve kültürel alandaki köşe yazıları da küçümsenemeyecek sayıda bir kitlenin okumaktan haz duyduğu satırlardan oluşmaktadır. Yaşamın her alanından haberler ve yaralı bilgiler aktarmak için yoğun bir şekilde haber takibi yapmak ve en yalın ve anlaşılır şekilde okuyucuyla buluşturmak iyi bir gazetecilik örneğidir. Kaleme alınacak haber kıbrıs gündemiyle sınırlı kalmayarak Türkiye ve dünya gündemini de yakından takip ederek kıbrıs basınına taşımak da oldukça gerekli ve önemlidir.

Yenidüzen Gazetesi
Yenidüzen Gazetesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ