Bugün Tarih - 17.02.2021

Lefke Avrupa Üniversitesi

ADRES
Lefke Avrupa Üniversitesi - Lefke / KKTC
TELEFON
+90 392 660 2000
FAKS
+90 392 727 75 28
WEBSİTE
www.eul.edu.tr/
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1990 yılında Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulan LAÜ bir Devlet Vakıf üniversitesidir. Türkiye Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından tüm bölümleri denklik almış bir Kktc eğitim kurumudur.

Lefke Avrupa Üniversitesi

KKTC coğrafyasının en güzel bölgelerinden biri olan Lefke Bölgesinde yer alan Lefke Avrupa Üniversitesi, sıcak ve samimi bölge halkı, güzel doğası ve huzurlu yaşantısı ile öğrencilerine kucak açmış bir Kktc eğitim yuvasıdır. Altyapısı en mükemmel düzeyde olan ve teknolojiyle donatılmış olan üniversite alanında uzman ve seçkin akademik kadrosu, bilgi ve teknolojiyesahip donanımı ile yenilikçi ve araştırmacı bireyler yetiştirmektedir. Fakülteleri, Lisansüstü Eğitim Öğretim Ve Araştırma Enstitüsü, Yüksekokullar ve İngilizce Hazırlık Okulu ile en iyi mesleki başarıyı elde edecek mezunlar vermeyi hedeflemektedir. Bünyesinde bulunan Fakülteler; Mühendislik, İiktisadi ve İdari Bilimler, Fen Edebiyat, İletişim Bilimleri, tarım Bilimleri ve Teknolojileri, Sağlık Bilimleri, Hukuk, Mimarlık, Eczacılık, Diş Hekimliği ve Dr Fzıl Küçük Eğitim Fakültesi Lefke Üniversitesi bünyesi içerisinde yer alamaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Ücretleri

Lefke Avrupa Üniversitesi eğitim ücretleri konusunda her fakülte ve ders programına göre değişiklik göstermektedir. Lisans ve önlisans, yükseklisans ve doktora programları için her akademik yıl başında belirlenen ücretler hakkında bilgi alabilmek için Kktc üniversiteleri içerisinde en uygun ve ödeme kolaylığı sağlayan eğitim kurumlarından biri olan EUL ( European University of Lefke ), Yıllık Eğitim-Öğretim ücretini taksit imkanı ile (yıllık 8 taksite kadar) ödenmesi ni mümkün kılmaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Kazananlar

Gerek Kktc eğitim kurumları içinde gerekse yurt dışından gelen birçok öğrenci adayına en üst düzeyde kaliteli eğitim veren üniversite her yıl verdiği mezunlarıyla kendini defalarca kanıtlayan başarılara imza atmaktadır. Türkiye ve diğer ülkelerden gelen öğrencilerin mezun oldukları bölümleri başarıyla bitirerek kendi ülkelerine de bu gururu taşımaktadır. Lefke Avrupa Üniversitesi’ne kayıt yaptıran her öğrenci bu bölgenin sakin ve huzurlu ortamında yaşamaktan ve kurumun kendilerine sağlamış olduğu tüm sosyal ve kültürel etkinliklerden de son derece memnun kalmaktadırlar. Kktc eğitim kurumları içinde Ada’nın cennet olarak nitelendirilen şehrinde eğitim almak bir ayrıcalık değerindedir.

Lefke Avrupa Üniversitesi
Lefke Avrupa Üniversitesi

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ