Bugün Tarih - 15.02.2023

Kıbrıs Postası

ADRES
Kazım Nami Duru Sokak No:1. Ortaköy, Lefkoşa / KKTC
TELEFON
0392 444 0100 - 0392 223 4940
WEBSİTE
www.kibrispostasi.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İletişim alanında büyük bir imkana sahip olmamızın en önemli etkenlerinden biri teknolojinin cep telefonları ve bilgisayar, tablet gibi aletlerle sürekli yanımızda taşınıyor olması ile 7/24 haber son dakika imkanlarından anında faydalanabilmemizdir.

Kıbrıs Postası

Dünyanın en büyük güçlerinden biri olarak bilinen basın tüm insanlar üzerinde etkili bir alandır. Özellikle yazılı basının en önemli etkili aracı günlük basılan gazetelerdir. Artık günümüz teknolojisinin etkisi bu yazılı basının yanında digital haberciliği de beraberinde getirerek daha çok kitleye ulaşabilme imkanını yaratmıştır. Bunlar içerisinde kibris postasi da çok tercih edilen yazılı ve digital alanda haber portalı niteliğindedir.

Kıbrıs Postası Gazetesi

Gazete okuma konusunda oldukça iyi bir kitleye sahip olan ülkemiz okuma yazma konusunda da eğitim düzeyi yüksek bir ülkedir. Ülke gündemini takip etmek için mutlaka bir kibris gazetesi alma eğilimi yaşayan kişilerin sayısı da küçümsenemeyecek noktadadır. Bu alanda yazılı basının katkısı son derece etkilidir fakat teknolojinin da alıp başını gittiği günümüzde sadece yazılı basın ve gazete alımı yeterliliğini koruyamamaktadır. Her ne kadar da gazete okuyucusunun bu alışkanlığını yitirmemiş olmasına rağmen günümüz yoğun koşuşturması içerisinde yazılı basını takip etmekte zorlananlar internet teknolojisi ile 7/24 haber son dakika imkanına sahip olurlar.

7/24 Haber Son Dakika

Yazılı veya dijital platformda haber kktc genelinde oldukça yaygındır. Sosyal medyanın tüm kullanıcıları etraflarında olup biten tüm gelişmeler için yaygın bir şekilde dijital haber sitelerinden faydalanmaktadır. Kıbrıs postası ülkemizin bu alanda gerek yazılı basın gerekse internet üzerinden oluşturduğu haber portalı ile oldukça güvenilir ve saygın bir yayın kuruluşudur. Ülke gündemi ve dünya gündemi için haber kıbrıs genelinde 7/24 haber son dakika manşetleriyle takip edilmektedir.

Kıbrıs Postası
Kıbrıs Postası

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ