Bugün Tarih - 12.02.2021

Kıbrıs Gazetesi

ADRES
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Yeni Sanayi Bölgesi, Lefkoşa / Kıbrıs
TELEFON
0392 225 25 55
FAKS
0392 225 29 34
WEBSİTE
www.kibrisgazetesi.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ülkenin yıllardır en çok satan gazetesi Kıbrıs gazetesidir. Kurulduğu günden beridir geniş haber portalı, sosyal kültürel alanlardaki geniş yazı dizileri, magazin ekleri ve okuyucunun keyif alacağı birçok özelliği taşımaktadır.

Kıbrıs Gazetesi

Güçlü bir yayın kuruluşu olmak ve istikrarlı yayın yapmak özelliklerine sahip olan kıbrıs haber alanında oldukça hızlı ve detaylı bilgi verme konusunda da güvenilirlik kazanmış bir gazetedir. Yılların tecrübesine sahip olan birçok gazetecinin ve akademisyenin köşe yazıları ve özel haber başlıklı yazı dizileri ile kktc haber siteleri içinde de en çok aranan ve tercih edilen bir basın kuruluşudur. Ada genelinde çok yüksek bir okuyucu kitlesi oluşturmuş olan gazete sadece yazılı basın gazetesi olarak değil internet üzerinden de kıbrıs gündem haberlerini tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Ayrıca tv yayını ile de yüksek seyirci kitlesine sahiptir.

Kıbrıs Gazetesi Bugünkü Haberler

 Haber toplamak, yazmak, etik kurallar içerisinde dikkatli bir şekilde okuyucuyla buluşturmak oldukça önemlidir. Bunu yaparken de tüm hizmet alanında en iyi şekilde hazırlık yapmak önemlidir. Görsellik, haber niteliği ve kişilerin özel hayatına saygı habercilerin en hassas noktaları olmalıdır. Kıbrıs haberleri bu yönde oldukça başarı sağlamıştır. Basın ilkelerine oldukça dikkat gösteren kadrolar sayesinde güvenilir bir hale gelmiştir.

Kıbrıs Gazetesi Güncel Haberler

Basının en önemli görevi her an her yerde meydana gelebilecek haber niteliği taşıyacak olayları takip ederek bunu en doğru ve güncel bir şekilde okuyucusuyla paylaşmaktır. Güncel olmayan bir olayın hiçbir değeri yoktur. Güncel haber kıbrıs gazetesinin en önemli misyonudur. Okuyucunun güvenilirliği çok önemlidir. En kısa sürede ulaşabileceğiniz bir manşet kıbrıs gazetesi aracılığı ile size en doğru bilgiler ışığında gelecektir. En çok okunanlar içinde yer alan gazete, kktc haberleri ile her gün size ulaşmaktadır.

Kıbrıs Gazetesi
Kıbrıs Gazetesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ