Bugün Tarih - 17.02.2021

Kıbrıs Ada Haber

ADRES
Kıbrıs Ada Haber / KKTC
TELEFON
0548 890 46 15
WEBSİTE
www.kibrisadahaber.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İletişim sektöründe oldukça iddialı olan Ada haber tv yayını yanında yazılı ve internet haberciliği konusunda da oldukça ilerleme katetmiş bir konumdadır. Medya sektöründe ada haberleri ve kültür sanat haberleri ile oldukça başarılı yayınlar yapmaktadır.

Kıbrıs Ada Haber

İyi bir ekip ruhu özellikle iletişim sektöründe çok önemlidir. Gazetecilik de iletişim alanında en önemli görevi icra edenlerden oluşan bir ekip sayesinde ayakta durur. Kıbrıs ada haber bu ekip ruhunu yakalamış olup gerek görsel yayıncılık gerekse yazılı basın olarak tüm kktc haberleri ile size ulaşmaktadır. Profesyonel bir platformda hazırlanan tüm haberler ve yaşama dair tüm etkinlikler en hızlı şekilde size ulaşması hedeflenmektedir.

Ada Haberleri

Medya kurumları içerisinde güçlü bir yer edinen kıbrıs haberleri ve güncel konularda en profesyonel ekiplerle çalışan ada haber mensupları basın sektöründe belli bir olgunluğa erişmiş kişilerden oluşmaktadır. Yazılı basın ve internet yayını ile hizmet eden ve sadece kktc haber bültenleri ile sınırlı kalmayarak güney basını ve dünyadan da tüm gelişmeler ile karşımıza çıkan gelişmeleri bugün Ada’nın her yerinden her kesimden insana ulaştırmaktadır.

Güncel Kıbrıs Haberleri

Okuyucunun gazete olurken en çok ihtiyaç duyduğu şey güncel oluşu ve doğruluğunun güvenilir olmasıdır. Sürekli takip edilen bir basın kuruluşu olmak için güvenilirlik oldukça önemlidir. Ayrıca vereceğiniz 7/24 haber son dakika haberlerin kişi özel yaşamına ve basın etiğine uygun olması gereklidir. Bu konuda ada haber kıbrıs genelinde iyi bir okuyucu kitlesi kazanmayı başarmış ve iyi bir tiraj yakalamış durumdadır. Şunu belirtmeliyiz ki kıbrıs haber ağı içerisinde iyi bir kadro ile özverili çalışmalar ortaya koyan gazeteciler ve yazı editörleri iyi bir ekip ruhu ile çalışarak zirvedeki yerlerini korumayı başarabilmektedir.

Kıbrıs Ada Haber
Kıbrıs Ada Haber

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ