Bugün Tarih - 16.02.2021

Haberal Kıbrıslı Gazetesi

ADRES
Lefkoşa / KIBRIS
TELEFON
0533 836 48 65
WEBSİTE
www.haberalkibrisli.net
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kktc sınırları içerisinde yer alan birçok gazete içinde sevilerek takip edilen ve köşe yazarlarının yazılarıyla da gündeme farklı bir bakış açısı getiren gazeteler içinde haberal kıbrıslı gazetesi abone sayısı yüksek olan bir gazetedir.

Haberal Kıbrıslı Gazetesi

Zengin haber içerikleri, ekonomi, sağlık ve birçok alanda yazı dizileriyle, ayrıca güçlü kalemleri ile köşe yazarlarının gündeme dair yorumları bir gazetenin sevilerek okunmasında önemli bir yer tutar. Dijital platformda da oldukça başarılı olan gazete kıbrıs manşet haberleri ve dünyada olup biten tüm gelişmeleri anında okuyucusuna iletmektedir. Habercilik alanında tecrübeli bir ekibe sahip olan gazete farklı alanlarda da köşe yazıları ile sizlerle buluşmaktadır.

Kıbrıs Haberal Gazetesi

Yaşam içinde ihtiyaç duyabileceğiniz alanlarda da severek okuyabileceğiniz yazı dizeleri ve makaleler günlük hayatınıza renk ve bilgi katacak nitelikte bir kıbrıs gazetesi konumundadır. Kıbrıs siyasi anlamda olduğu gibi turizm ve yaşam alanı olarak da dünyanın sayılı güzellikteki yerleşim alanlarından bir tanesidir. Ayrıca ekonomik yönden de gelişme gösteren, öğrenci potansiyelinin de hızla artış gösterdiği bir ülkedir. Bu nedenle kıbrıs haberleri de ciddi şekilde gündemi oluşturmaktadır.

7/24 Haber Son Dakika

7/24 haber son dakika servisi özellikle, üniversitelerin de etkisi ile iletişim sektöründe okuyan öğrenci sayısı hızla yükselmektedir. Medya dünyasına haberci yetişmesi konusunda da önemli yer tutan sektör gerek staj gerekse çalışma hayatı için bu öğrencilere imkanlar sağlamaktadır. Tüm yayın kuruluşları kktc haberleri ve dünyadan haberler için eğitimli kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Sayıları hızla artış gösteren kıbrıs haber kuruluşları sürekli kalitesini yükseltmektedir. Görülen şudur ki ülkesinden ve dünyadan haber almak isteyen her vatandaş mutlaka bir kktc haber portalına ihtiyaç duymaktadır.

Haberal Kıbrıslı Gazetesi
Haberal Kıbrıslı Gazetesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ