Bugün Tarih - 12.02.2023

Detay Kıbrıs

ADRES
Mustafa Ruso Caddesi, No: 152 - Kat:1 Daire: 2 - Hamitköy Lefkoşa / Kıbrıs
TELEFON
0392 444 79 79
FAKS
0392 227 73 51
WEBSİTE
www.detaykibris.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Basın dünyası KKTC sınırları içerisinde kıbrıs haberleri olarak gerek habercilik olarak gerekse basın ilkeleri doğrultusunda oldukça etkili bir yerdedir.

Detay Kıbrıs

Bir ülkenin en önemli taşlarından bir tanesi o ülkede bulunan basın kuruluşlarının insanlar üzerindeki önemli etkisidir. Bu nedenle haber alma ihtiyacını sağlayan gazetelerin doğru ve güncel konularda bilgi akışı yapması oldukça önem arz eder. Dünya ve kıbrıs gündem haberleri ülkemizde bulunan birçok gazeteler ve bu gazetelerin dijital platformda da yayınlanmasından dolayı oldukça etkilidir. Hayatın her anı bir haber niteliği taşımaya müsaittir. Önemli olan doğru zamanda doğru bilgilerle harmanlanan nitelikli haberleri okuyucuya en iyi şekilde aktarabilmektir.

Detay Kıbrıs Gazetesi

Detay kıbrıs, KKTC’de yayınlanan bir kıbrıs gazetesi olarak okuyucu kitlesi yüksek bir tirajı yakalamıştır. Gerek kıbrıs manşet haberleri konusunda en hızlı bilgi ulaştırabilme özelliği gerekse internet üzerinden de okuyucularına günlük haberleri anında iletmesi bu gazeteyi ilk sıralara taşımaktadır. Gazetede yer alan konular sadece siyaset veya ekonomiye bağlı kalmıyor dünyadan ve Türkiye basınından da çarpıcı haberleri sayfalarına taşıyor. Ülke genelinde yaşanan tüm kültür sanat haberleri, spor, magazin, eğitim ve özel kktc haberleri ile de ilgi çeken yazı dizilerini sizlere ulaştırıyor.

Kıbrıs Detay Gazetesi

Gerçekler detaylarda saklıdır sloganıyla yayın dünyasında belli bir yer edinmiş olan detay kıbrıs son dakika haberlerini ve tüm detaylarını da en iyi şekilde analiz ederek okuyucusuna aktarmaktadır. Günün 24 saati güvenle takip edebileceğiniz site size kıbrıs detay haberciliğinin en kapsamlı ve geniş ayrıntılarını yansıtabilmektedir. Dünya ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeler, son dakika haberleri, yaşamın içinden birçok konuyu kendilerine özel anlatım üslubuyla size ulaştıran köşe yazarlarının makaleleri ve tüm Kuzey Kıbrıs haberleri detay kktc gazetesi zevkle ve keyifle takip edeceğiniz bölümleri oluşturmaktadır.

Detay Kıbrıs
Detay Kıbrıs

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ