Bugün Tarih - 11.02.2023

ABD’li Sylvia Browne 15 Yıl Önce Kitabında Koronavirüs’ü Anlattı.

Virüs modern çağın vebası olarak adlandırılıyor. Etkisini artırarak sürdüren ve hızla yayılım gösteren koravirüs salgınının nasıl ortaya çıktığı henüz tam olarak belirlenemiyor.

ABD’li Sylvia Browne 15 Yıl Önce Kitabında Koronavirüs’ü Anlattı.

Sylvia Browne ABD’de yaşayan ve 50 yıldır psişik ve medyum olarak çalışan, “Öte Dünya’da Yaşam “ ile “Bir Medyumun Maceraları “eserlerini kaleme alan yazardır. Çok satan kitapların yazarı olarak bilinen Sylvia Browne 15 yıl önce yayınlanan kitabı “ Kehanetler “ de Koronavirüs’ü anlattığı ortaya çıktı.

ABD’li Sylvia Browne 15 Yıl Önce Kitabında Koronavirüs’ü Anlattı.

Tüm dünyanın bu virüs ile mücadele ettiği günümüzde bu ayrıntılar gözden kaçmadı. Bilindiği gibi Çin’in Vuhan kentinde çıkan ve çok kısa sürede Avrupa başta olmak üzere tüm dünyayı tehlikeli bir şekilde etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili yazılanlar okuyanları şok etti. Lindsay Harrison ile birlikte yazılan kitaptaki satırlara baktığımız zaman korona virüs ile ne kadar bağlantılı olduğunu görebiliyoruz. Virüs modern çağın vebası olarak adlandırılıyor. Etkisini artırarak sürdüren ve hızla yayılım gösteren coronavirüs salgınının nasıl ortaya çıktığı henüz tam olarak belirlenemiyor. Bunun yanında ölü sayısı hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Çin’de ortaya çıkması ve özellikle Avrupa’yı etkisi altına alması ve durdurulamaması kişilerde büyük bir travma ve psikolojik çöküş yaratıyor. Türkiye ve KKTC’de etkilerini gösteren ve büyük tedbirler alınarak bir an önce bu kabustan kurtulma mücadelesi verilirken virüsle ilgili ortaya çıkan detaylar şaşkınlık yaratıyor. Yıllar önce kaleme alınan “Kehanetler “ isimli kitaptaki satırlar Corona Virüs ile çok benzer nitelikte.

15 yıl önce yazılan Kehanetler kitabının 210. Sayfasındaki ifadeler aynen şu şekilde;

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ